Herhangi bir metal parçasının talaş kaldırılarak şekillendirilmesi. Özellikle projelerinizde kullanmak üzere üretime aldığınız metal ürünlerin üretiminde talaşlı imalat kullanılmaktadır. Talaşlı imalat makine parkurumuzdaki CNC işleme merkezimizde yapılmaktadır. 

Ankara’da talaşlı imalat makine üretimi veya metal parça üretiminde kullanılan Ostim İvedik'te EREN MAKSAN tarafından yapılmaktadır. Talaşlı imalat sayesinde projelerinizin üretimini yapmanız mümkündür. 
Talaşlı İmalat Ankara'da Tornalama hizmeti EREN MAKSAN olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Talaşlı imalatın diğer bir adı da Tornalamadır. 

Talaşlı imalat üretimi projelendirilmiş bir çalışmanın parçasını projeye uygun bir şekilde projelendirilmiş teknik resmi boyut ve çizimini baz alarak metal parça üzerine talaş kaldırılarak şekil verilmesidir. 
Talaşlı imalatta kullanılan takımların ve(ya) iş parçasının birbirine göre izafi hareketi sağlanarak, oluşturulan gerilim yoluyla malzeme üzerinden talaş kaldırmak suretiyle yapılan bu üretim şeklinin farklı çeşitleri bulunmaktadır.